Momente Artistice și Demonstrații

Programul demonstratiilor si al momentelor artistice – Body Mind Spirit EXPO XXIII

Multumim tuturor participantilor: 

 

Vineri 9 Februarie 2018

 OraCine SustineTema
13:00-13:30Centrul de zi „Casa Speranței”Număr de bară, Piramidă, Echilibristică, Constorsinism, Hula hoop
13:30-14:30Gheorghe IovuConcert de muzica terapeutica
14:30-15:00Total Dance Style SchoolDemostrații de dans
15:00-16:00JCC Fitness CenterAerobic- Liliana Preda;  Aerodance- Loredana Albu

Sambata 10 Februarie 2018

OraCine sustineTema
11:00 – 11:40Academia de Talente ContrapunctTrupă de show cu muzică și dans
11:40 – 12:00Ansamblul Folcloric RomanasulMuzică folclorică
12:00-12:15NadirisInterpratare muzică ușoară
12:15-12:30Alexandra CrăciunInterpretare muzică ușoară
12:30-13:00Clubul Sportiv ManabuDemonstrație de Aikido
13:00-14:00Grupul MiracolMuzică și dans
14:00-15:00Ecstatic Expansion Dance SchoolBellydance, Orienta tango, Pole dance art, Burlesque
15:00-15:30Alchimia ViețiiTehnici yoga inovatoare
15:30-16:00Clubul Pro Akitv Gimnastică ritmică
16:00-16:15Asocitația sportvă Ido-Dance RomâniaCaribbean Show
16:30-17:00Asociația Sportivă Club „CHINESE SHAOLIN KUNG-FU”
17:30-18:00Asociatia Blue Star RomaniaMantre

Duminica 11 Februarie 2018

ORACINE SUSTINETEMA
10:30-10:45Trupa de dans PasitosShow de dans
11:00-11:30Odette SchoolOdette dance
11:30-12:40Clubul Sportiv  RitmicaGimnastică, balet, dansuri moderne
12:40-13:00Clubul Sportiv Hanshi BucurestiDemonstratie Krav-Maga Stick Fight
13:00-13:30Indra DanceDans Indian
13:30-14:00Grupul Folcloric studentesc Maramuresul din ClujCantece din Maramures
14:00-14:30Alchimia ViețiiTehnici yoga universale care exista și in alte căi spirituale
14:30-15:00Abheda YogaFlashmob yoga
15:00-15:45Elmas Oriental DanceMomente de dans desprinse din lumea fascinantă a Orientului
15:50-16:20Happy Star
16:30-17:00Celesto DanceMoment de dans sincron și dansuri caraibiene
17:00-17:30Asociația Sportivă Club „CHINESE SHAOLIN KUNG-FU”Quinna Kung Fu „Autoapărare si sănătate”